KONST / Litografier / Färglitografi 14855014
nr 1485 5014
Bengt Elde
(1939-2015), Sverige
Signerad, numrerad 138/398. Färglitografi, bildmått: 52x70 cm, yttermått inklusive ram: 64x81 cm
Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 20:56:33
300 kr
350 kr
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)